בית ספר למוסיקה

בבית הספר ניתנים שיעורי נגינה במגוון כלים על ידי מיטב המורים, גיטרה, פסנתר, תופים, כלי נשיפה, כלי מיתר, פיתוח קול, שיעורי יצירת מוסיקה במחשב, חוגי מוסיקה קבוצתיים ועוד... השיעורים מתקיימים בגישה אישית מקבלת ומאפשרת. המורים שלנו יודעים להגיע להישגים עם כל אחד, ולמצות את כשרונו של כל אדם. ניתן ללמוד אצלנו את כל הסגנונות, ממוסיקה קלאסית ועד רוק, ג'אז, מוסיקה לטינית ועוד. אנו מלמדים תלמידים בכל הגילאים, ילדים, נוער ובוגרים מיסודות ועד נגינה מקצועית, קריאת תווים, תיאוריה, קצב, פיתוח שמיעה, הלחנה, יצירה ועוד...
הרכבים​ - 

המיצוי השלם ביותר של נגינה הוא נגינה בקבוצה. הנגינה בהרכב מעניקה מעבר להנאה יכולת הקשבה, תרבות דיון, ועבודה בצוות. כל תלמיד המעוניין בכך ומנגן ברמה מספיקה, יוכל להצטרף להרכב בהנחיית אחד המורים שלנו, ולכבוש את הבמה באירועים שונים ובקונצרטים שלנו. אנו מציעים הרכבים במגוון של סגנונות, ובהתאם לרמת התלמיד. כמו כן אנו מציעים הרכבים למבוגרים, שניגנו בילדותם ורוצים לנגן בקבוצה, בהנחיית מדריך מקצועי.

סדנאות העשרה​​.

אנו מציעים לאורך השנה סדנאות העשרה בנושאים כמו תיאוריה, אלתור, קצב, עיבוד, הלחנה ועוד. הסדנאות הן בנפרד מהשיעורים הרגילים והתשלום עליהן מתבצע בנפרד.

הרכבי מתופפים

הרכבים של כלי הקשה ותופים, שעובדים לאורך השנה ויוצרים ביחד עם המדריך קטעים מקוריים מרהיבים, ומופיעים איתם באירועים שונים. ההרכבים מתחלקים לכמה רמות, וכל אחד יכול להשתתף בהם גם ללא ידע מקדים.

לחצו כאן על מנת לצפות בהופעות של הרכבים משנים קודמות.

שיעורי ריתמוסיקה לקטנטנים

שיעורי מבוא למוסיקה לילדים בגיל 5-9, בהם נשתעשע במשחקים בקצב ותנועה, פיתוח שמיעה מוסיקלית, התנסות בסיסית בכלי נגינה - טרום כלי כהכנה לבחירת כלי הנגינה של הילד.

© 2017 כל הזכויות שמורות לעולם המוסיקה

  • w-facebook